Talsu rajona partnerība  
Aktualitātes | LEADER 2014-2020 plānošanas periods | Par biedrību | Publicitāte | Kontakti | LEADER 2007-2013 plānošanas periods
Projektu konkursi
ELFLA padomes sastāvs
Talsu rajona partnerība
Kr. Valdemāra iela 21a, Talsi, LV 3201, Latvija

+371 2232 8884,
talsu.partneriba@inbox.lv

 


2012

<--  1 2 ...  --> 

2012. gads IV. kārta Projekta nosaukums: "Vilkmuižas ezera apkārtnes labiekārtošana”

Sakārtojot ezera apkārtni - izbūvējot gājēju celiņu, laipu uz ezeru, papildinot esošo aktīvo pastaigu taku ar āra trenažieru laukumu, ir panākta kompleksa teritorijas sakārtošana.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta Brīvā laika pavadīšanas centra aprīkojuma iegāde un uzstādīšana

Projekta rezultātā mērķauditorija -jaunieši, bērni, amatiermākslas kolektīvu dalībnieki un pārējie Laidzes iedzīvotāji nodrošina centra darbotiesspēju un ilgtspējīgu attīstību un aktīvu iesaistīšanos Laidzes pagasta un Talsu novada aktivitātēs.

Lasīt vairāk ...


2012.gads IV. kārta. "Talsu tautas nama materiāli tehniskās bāzes uzlabošana II”

Projekta ietvaros tiks iegādāta skaņu aparatūra. Jauns un mūsdienīgs tehniskais aprīkojums ne tikai ļauj organizēt mūsdienu prasībām atbilstošus pasākumus tautas namā, bet pilnveido arī jau esošo kolektīvu darbību, kā arī piesaista jaunus dalībniekus, aktivizējot un iesaistot novada iedzīvotājus sociālai darbībai.

Lasīt vairāk ...


2012.gads IV. kārta. ”Kurzemnieku” saimniecības produktu attīstība

Īstenojot projektu saimniecība papildināta audzēto augļu (zemeņu, aveņu, jāņogu un ābolu) pārstrādi uzsākot sulu un ievārījumu ražošanu ar saimniecībā ražoto produktu zīmolu ""Kurzemnieku" ražojumi" . Projekta ietvaros iegādāti: mēbeļu komplekts ražošanas telpai, aprīkojuma komplekts sulu ražošanai, aprīkojuma komplekts ievārījumu ražošanai.

Lasīt vairāk ...


2012.gads IV. kārta. "Piena pārstrādes iekārtu iegāde”

Projekta ietvaros saimniecība ir iegādājusies siera ražošanas un saldējuma iekārtas. Uzņēmums ir izveidojis jaunus inovatīvus produktus, kas paplašina uzņēmuma produkcijas klāstu. Iegādājoties speciālās iekārtas, ir nodrošināta kvalitatīvākas produkcijas ražošana, palielinājušies ražošanas apjomi un radītas jaunas darba vietas. Projekta realizācija palīdz attīstīt vietējo uzņēmējdarbību, dažādot saimniecisko darbību, sakārtot vidi.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. A.Robalda lauku sētas labiekārtošana uzņēmējdarbības izveidošanai un lauku tūrisma attīstīšanai

Projekta ietvaros iegādāti: zāles pļāvējs traktors, lai apkoptu 3 ha lielo zālāju platību ar nogāzēm, un teritoriju ap dīķiem, lai būtu ērta piekļūšana pie dīķiem un piknika vietām.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Bērnu rotaļlaukuma ierīkošana un labiekārtošana Meliorācijā (Stendē)

Projekta rezultātā ir izveidots publiski pieejams bērnu rotaļu laukums (paredzēts bērniem vecumā no 1 līdz 10 gadiem), atbilstoši aprīkots ar rotaļu ietaisēm un labiekārtots, videi un veselībai drošs Stendes pilsētas Meliorācijas daļā.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Jaunu tehnoloģiju iegāde uzņēmumā SIA "LM Auto

Projekta rezultātā iegādātas jaunas tehnoloģijas, kas būtiski palielina uzņēmuma konkurētspēju.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Skaņa, gaisma, mūzika

Projekta ieviešanas rezultātā iegādāta skaņu un mūzikas aparatūra - 1 komplekts (ietilpst 10 tumbas) akustiskā sistēma, 1 sintezators, 1 ģitāras pastiprinātājs, 9 mikrofoni, 1 digitālā pults, 8 transportkastes tumbām un pultij.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Pieejams, drošs un ērts sabiedriskā transporta pakalpojums novada iedzīvotājiem un viesiem

Projekta realizācija vietējiem iedzīvotājiem nodrošina ērtu, drošu sabiedriskā transporta pakalpojumu, kas veicina kvalitatīvu saimniecisko pakalpojumu un preču pieejamību novada iedzīvotājiem, izmantojot sabiedrisko transportu.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Apskaņošanas sistēmas komplekta un skaņas iekārtu iegāde mūzikas studijas "Dziesmu skola darbības paplašināšanai un mūsdienīgai izaugsmei

"Dziesmu skola" veidojas kā radošas muzikālās izglītošanās centrs ar daudzfunkcionālu darbību - apmācību, tālākizglītību, brīvā laika pavadīšanu pozitīvā, muzikālā gaisotnē un sakārtotu kultūrvidi.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Burāšanas apmācības inventāra iegāde

Rojas pašvaldība ir realizējusi EZF līdzfinansētu burāšanas apmācības centra būvniecības projektu. Biedrība "Bērnu un jauniešu burāšanas apmācības centrs" veic burāšanas apmācības procesu, kā nodrošināšanai projekta ietvaros tika iegādāts sekojošs burāšanas inventārs.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Aktīvās atpūtas iespēju nodrošināšana Talsu novada iedzīvotājiem.

Projekta ietvaros iegādāta līdz šim nebijušu slēpošanas trases sagatavošanas ATV (All Trach Vehicle) spectehniku ar papildus jaunām iespējām.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Skatuves tērpi sieviešu korim "Balgale" un senioru deju kolektīvam "Sarma"

Projekta ietvaros ir iegādāti skatuves tērpi sieviešu korim „Balgale” un senioru deju kopai „Sarma”.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Talsu pūtēji jaunās skaņās.

Talsu pūtēju orķestris katru gadu iestudē vairākas jaunas koncertprogrammas un ar tām piedalās ne tikai Talsu pilsētas un Talsu novada iedzīvotājiem rīkotajos pasākumos, bet arī pasākumos citos Latvijas novados.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. Futbols atvērts visiem - spēlētājiem un līdzjutējiem

Ir radīta bāze futbola treniņu norisei profesionālā līmenī. Iegādāta futbola laukuma līniju iezīmēšanas iekārta, futbola treniņu inventāra komplekts, futbola komandas ekipējuma komplekts, futbola laukuma zālāja kopšanas inventāra komplekts.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta. SIA Talsu Kristīgā skola „Lai skan!”

Projekta rezultātā ir iegādāti mūzikas instrumenti un izveidots skolēnu orķestris Talsu Kristīgajā vidusskolā.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV. kārta Rojas novada sociālā dienesta multifunkcionālā centra „Strops” iekšējās un ārējas vides rekonstrukcija

Projekta realizēšanas rezultātā ir izveidotas radošās darbnīcas atbilstoši projekta mērķauditorijas vajadzībām – apmācības gleznošanā, zīmēšanā, keramikā, šūšanā, kulinārijā, bērna kognitīvās attīstības stimulēšana un emocionālās piesaistes veidošanā caur attīstošajām rotaļlietām.

Lasīt vairāk ...


2012. gads IV kārta. "Sporta aktivitāšu dažādošana Rojas novadā"

Projekta mērķis ir veicināt Rojas iedzīvotāju iesaistīšanos sporta aktivitātēs. Projekta ietvaros Rojas stadiona telpās ir labiekārtota trenažieru zāle, aprīkojot to ar sporta inventāru. Stadiona trenažieru zālē ieklāts grīdas segums atbilstoši svaru zāles vajadzībām un aprīkota zāle ar sporta inventāru - ar vingrošanas paklājiem, vingrošanas bumbām, velotrenažieri, multifunkcionālu trīsdaļīgu trenažieri, vingrošanas sienu, airēšanas trenažieri, gumijotām hantelēm, gumijotām svaru ripām ar rokturiem, olimpisko svaru stieni, w veida svaru stieni, svaru stieņu atsperatslēgām, horizontālo hanteļu statīvu, solu spiešanai guļus, leņķa solu ar minimālu slīpumu, trenažieri ar spēka rāmi un multifunkcionālu trenažieri.

Lasīt vairāk ...


2012.gads VI kārta "Rojas kultūras centra modernizācija"

Lai saglabātu kino rādīšanas tradīcijas Rojā un piedāvātu dažādību brīvā laika pavadīšanā, realizēts projekts lai piedāvātu regulāru kino skatīšanās iespēju dažādām vecuma grupām. Iegādāts aprīkojums mūsdienu prasībām atbilstošai kino demonstrēšanas kvalitātei un izveidota kvalitatīva vide kino demonstrēšanai. Rojas novads savu atbalstu kinomākslai pauž organizējot Rojas kinofestivālu, kurā tiek popularizētas latviešu kinorežisoru mākslas, dokumentālās un animācijas filmas. Rojas jaunieši aktīvi nodarbojas ar filmēšanas iemaņu apgūšanu studijā „Side Walk”. Kino demonstrēšanas aparatūra dod iespējas viņu darbus demonstrēt plašākas auditorijas pasākumos. Projekta ietvaros iegādāts ekrāns, projektors, dators, akustiskā sistēma videokamera, tādējādi nodrošinot Rojas novada iedzīvotājiem un to viesiem kino regulāru demonstrēšanu.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2013 (19)   
2012 (22)   
2011 (24)   
2010 (14)   
2009 (6)   
<< Augusts 2020 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Biedrības "Talsu rajona partnerība" mājaslapas izveidošana un uzturēšana tiek līdzfinansēta no ELFLA

Pēdējās izmaiņas veiktas: 2020-06-10 09:47:00